- Home
- SKF Kegellager 30320 J2 100x215x51,73
SKF Kegellager 30320 J2 100x215x51,73
Ons artikelnummer:
SKF00627
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
100x215x51,73
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00627 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577005410 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 7951 kg |
| Breedte | 51,73 mm |
| Binnendiameter | 100 mm |
| Buitendiameter | 215 mm |
| AGP product description | kegellager 30320 J2 SKF |
| AGP product erp description | kegellager 30320 J2 SKF / 100x215x51,73 / SKF |
| AGP Product model | 100x215x51,73 |
| AGP product variation | SKF |