- Home
- SKF Kegellager 30324 J2 120x260x60,09
SKF Kegellager 30324 J2 120x260x60,09
Ons artikelnummer:
SKF01386
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
120x260x60,09
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01386 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577005434 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 13712 kg |
| Breedte | 60,09 mm |
| Binnendiameter | 120 mm |
| Buitendiameter | 260 mm |
| AGP product description | kegellager 30324 J2 SKF |
| AGP product erp description | kegellager 30324 J2 SKF / 120x260x60,09 / SKF |
| AGP Product model | 120x260x60,09 |
| AGP product variation | SKF |