- Home
- SKF Kegellager 31305 J2/df 25x62x36,5
SKF Kegellager 31305 J2/df 25x62x36,5
Ons artikelnummer:
SKF02572
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
25x62x36,5
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02572 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577060389 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,554 kg |
| Breedte | 36,5 mm |
| Binnendiameter | 25 mm |
| Buitendiameter | 62 mm |
| AGP product description | kegellager 31305 J2/DF SKF |
| AGP product erp description | kegellager 31305 J2/DF SKF / 25x62x36,5 / SKF |
| AGP Product model | 25x62x36,5 |
| AGP product variation | SKF |