- Home
- SKF Kegellager 31309 J2/qcl7cdf 45x100x55,42
SKF Kegellager 31309 J2/qcl7cdf 45x100x55,42
Ons artikelnummer:
SKF05306
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
45x100x55,42
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF05306 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571246802 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 1985 kg |
| Breedte | 55,42 mm |
| Binnendiameter | 45 mm |
| Buitendiameter | 100 mm |
| AGP product description | kegellager 31309 J2/QCL7CDF SKF |
| AGP product erp description | kegellager 31309 J2/QCL7CDF SKF / 45x100x55,42 / SKF |
| AGP Product model | 45x100x55,42 |
| AGP product variation | SKF |