- Home
- SKF Kegellager 31315 J2/df 75x160x80
SKF Kegellager 31315 J2/df 75x160x80
Ons artikelnummer:
SKF02253
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
75x160x80
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02253 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577658784 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 7171 kg |
| Breedte | 80 mm |
| Binnendiameter | 75 mm |
| Buitendiameter | 160 mm |
| AGP product description | kegellager 31315 J2/DF SKF |
| AGP product erp description | kegellager 31315 J2/DF SKF / 75x160x80 / SKF |
| AGP Product model | 75x160x80 |
| AGP product variation | SKF |