- Home
- SKF Kegellager 31322 Xj2 110x240x63,44
SKF Kegellager 31322 Xj2 110x240x63,44
Ons artikelnummer:
SKF02319
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
110x240x63,44
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02319 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577005571 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 12,04 kg |
| Breedte | 63,44 mm |
| Binnendiameter | 110 mm |
| Buitendiameter | 240 mm |
| AGP product description | kegellager 31322 xJ2 SKF |
| AGP product erp description | kegellager 31322 xJ2 SKF / 110x240x63,44 / SKF |
| AGP Product model | 110x240x63,44 |
| AGP product variation | SKF |