- Home
- SKF Kegellager 31330 Xj2 150x320x82,16
SKF Kegellager 31330 Xj2 150x320x82,16
Ons artikelnummer:
SKF02600
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
150x320x82,16
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02600 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570001181 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 27,4 kg |
| Breedte | 82,16 mm |
| Binnendiameter | 150 mm |
| Buitendiameter | 320 mm |
| AGP product description | kegellager 31330 xJ2 SKF |
| AGP product erp description | kegellager 31330 xJ2 SKF / 150x320x82,16 / SKF |
| AGP Product model | 150x320x82,16 |
| AGP product variation | SKF |