- Home
- SKF Kegellager 32028 X/df 140x210x90
SKF Kegellager 32028 X/df 140x210x90
Ons artikelnummer:
SKF02880
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
140x210x90
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02880 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570001358 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 10868 kg |
| Breedte | 90 mm |
| Binnendiameter | 140 mm |
| Buitendiameter | 210 mm |
| AGP product description | Kegellager 32028 x/DF SKF |
| AGP product erp description | Kegellager 32028 x/DF SKF / 140x210x90 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 140x210x90 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |