- Home
- SKF Kegellager 32052 X 260x400x91,22
SKF Kegellager 32052 X 260x400x91,22
Ons artikelnummer:
SKF02214
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
260x400x91,22
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02214 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577022561 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 40,6 kg |
| Breedte | 87 mm |
| Binnendiameter | 260 mm |
| Buitendiameter | 400 mm |
| AGP product description | Kegellager 32052 x SKF |
| AGP product erp description | Kegellager 32052 x SKF / 260x400x91.22 / SKF |
| AGP Product model | 260x400x91.22 |
| AGP product variation | SKF |