- Home
- SKF Kegellager 32311 Bj2/qcl7c 55x120x45,5
SKF Kegellager 32311 Bj2/qcl7c 55x120x45,5
Ons artikelnummer:
SKF05345
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
55x120x45,5
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF05345 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570001860 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2445 kg |
| Breedte | 45,5 mm |
| Binnendiameter | 55 mm |
| Buitendiameter | 120 mm |
| AGP product description | kegellager 32311 BJ2/QCL7C SKF |
| AGP product erp description | kegellager 32311 BJ2/QCL7C SKF / 55x120x45,5 / SKF |
| AGP Product model | 55x120x45,5 |
| AGP product variation | SKF |