- Home
- SKF Kegellager 32934 170x230x41,06
SKF Kegellager 32934 170x230x41,06
Ons artikelnummer:
SKF01763
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
170x230x41,06
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01763 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577006202 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 4542 kg |
| Breedte | 41,06 mm |
| Binnendiameter | 170 mm |
| Buitendiameter | 230 mm |
| AGP product description | Kegellager 32934 SKF |
| AGP product erp description | Kegellager 32934 SKF / 170x230x41.06 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 170x230x41.06 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |