- Home
- SKF Kegellager 32940 200x280x54,18
SKF Kegellager 32940 200x280x54,18
Ons artikelnummer:
SKF00651
Merk:
SKF
Op voorraad
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
200x280x54,18
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00651 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577120786 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | C |
| Gewicht | 9,35 kg |
| Breedte | 54,18 mm |
| Binnendiameter | 200 mm |
| Buitendiameter | 280 mm |
| AGP product description | Kegellager 32940 SKF |
| AGP product erp description | Kegellager 32940 SKF / 200x280x54.18 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 200x280x54.18 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |