- Home
- SKF Kegellager 33017 85x130x37,88
SKF Kegellager 33017 85x130x37,88
Ons artikelnummer:
SKF00652
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
85x130x37,88
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00652 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577006264 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 1718 kg |
| Breedte | 37,88 mm |
| Binnendiameter | 85 mm |
| Buitendiameter | 130 mm |
| AGP product description | Kegellager 33017 SKF |
| AGP product erp description | Kegellager 33017 SKF / 85x130x37.88 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 85x130x37.88 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |