- Home
- SKF Kegellager 33022 110x170x48,7
SKF Kegellager 33022 110x170x48,7
Ons artikelnummer:
SKF00653
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
110x170x48,7
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00653 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577006318 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 3758 kg |
| Breedte | 48,7 mm |
| Binnendiameter | 110 mm |
| Buitendiameter | 170 mm |
| AGP product description | Kegellager 33022 SKF |
| AGP product erp description | Kegellager 33022 SKF / 110x170x48.7 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 110x170x48.7 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |