- Home
- SKF Kegellager 33024 120x180x48,75
SKF Kegellager 33024 120x180x48,75
Ons artikelnummer:
SKF01185
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
120x180x48,75
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01185 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577006325 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 4168 kg |
| Breedte | 48,75 mm |
| Binnendiameter | 120 mm |
| Buitendiameter | 180 mm |
| AGP product description | Kegellager 33024 SKF |
| AGP product erp description | Kegellager 33024 SKF / 120x180x48.75 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 120x180x48.75 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |