- Home
- SKF Kegellager 33220 100x180x65,68
SKF Kegellager 33220 100x180x65,68
Ons artikelnummer:
SKF00661
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
100x180x65,68
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00661 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577662828 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 6,8 kg |
| Breedte | 65,68 mm |
| Binnendiameter | 100 mm |
| Buitendiameter | 180 mm |
| AGP product description | Kegellager 33220 SKF |
| AGP product erp description | Kegellager 33220 SKF / 100x180x65.68 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 100x180x65.68 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |