- Home
- SKF Kogeltaatslager 51200 10x26x11
SKF Kogeltaatslager 51200 10x26x11
Ons artikelnummer:
SKF00673
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
10x26x11
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00673 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577006752 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,03 kg |
| Breedte | 11 mm |
| Binnendiameter | 10 mm |
| Buitendiameter | 26 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 51200 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 51200 SKF / 10x26x11 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 10x26x11 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |