- Home
- SKF Kogeltaatslager 51236 M 180x250x56
SKF Kogeltaatslager 51236 M 180x250x56
Ons artikelnummer:
SKF02002
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
180x250x56
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02002 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577121134 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 8492 kg |
| Breedte | 56 mm |
| Binnendiameter | 180 mm |
| Buitendiameter | 250 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 51236 M SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 51236 M SKF / 180x250x56 / SKF |
| AGP Product model | 180x250x56 |
| AGP product variation | SKF |