- Home
- SKF Kogeltaatslager 51238 M 190x270x62
SKF Kogeltaatslager 51238 M 190x270x62
Ons artikelnummer:
SKF01962
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
190x270x62
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01962 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577121141 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 11457 kg |
| Breedte | 62 mm |
| Binnendiameter | 190 mm |
| Buitendiameter | 270 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 51238 M SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 51238 M SKF / 190x270x62 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 190x270x62 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |