- Home
- SKF Kogeltaatslager 51308 40x78x26
SKF Kogeltaatslager 51308 40x78x26
Ons artikelnummer:
SKF01254
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
40x78x26
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01254 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577058393 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,523 kg |
| Breedte | 26 mm |
| Binnendiameter | 40 mm |
| Buitendiameter | 78 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 51308 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 51308 SKF / 40x78x26 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 40x78x26 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |