- Home
- SKF Kogeltaatslager 51412 M 60x130x51
SKF Kogeltaatslager 51412 M 60x130x51
Ons artikelnummer:
SKF02586
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
60x130x51
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02586 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316572052068 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 3519 kg |
| Breedte | 51 mm |
| Binnendiameter | 60 mm |
| Buitendiameter | 130 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 51412 M SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 51412 M SKF / 60x130x51 / SKF |
| AGP Product model | 60x130x51 |
| AGP product variation | SKF |