- Home
- SKF Kogeltaatslager 51413 M 65x140x56
SKF Kogeltaatslager 51413 M 65x140x56
Ons artikelnummer:
SKF02587
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
65x140x56
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02587 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316572052556 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 4469 kg |
| Breedte | 56 mm |
| Binnendiameter | 65 mm |
| Buitendiameter | 140 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 51413 M SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 51413 M SKF / 65x140x56 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 65x140x56 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |