- Home
- SKF Kogeltaatslager 51416 M 80x170x68
SKF Kogeltaatslager 51416 M 80x170x68
Ons artikelnummer:
SKF02589
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
80x170x68
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02589 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316572052099 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 7948 kg |
| Breedte | 68 mm |
| Binnendiameter | 80 mm |
| Buitendiameter | 170 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 51416 M SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 51416 M SKF / 80x170x68 / SKF |
| AGP Product model | 80x170x68 |
| AGP product variation | SKF |