- Home
- SKF Kogeltaatslager 52206 25x52x29
SKF Kogeltaatslager 52206 25x52x29
Ons artikelnummer:
SKF00697
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
25x52x29
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00697 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577029546 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,239 kg |
| Breedte | 29 mm |
| Binnendiameter | 25 mm |
| Buitendiameter | 52 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52206 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52206 SKF / 25x52x29 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 25x52x29 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |