- Home
- SKF Kogeltaatslager 52207 30x62x34
SKF Kogeltaatslager 52207 30x62x34
Ons artikelnummer:
SKF01728
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
30x62x34
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01728 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577059512 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,42 kg |
| Breedte | 34 mm |
| Binnendiameter | 30 mm |
| Buitendiameter | 62 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52207 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52207 SKF / 30x62x34 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 30x62x34 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |