- Home
- SKF Kogeltaatslager 52211 45x90x45
SKF Kogeltaatslager 52211 45x90x45
Ons artikelnummer:
SKF01334
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
45x90x45
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01334 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577057990 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 1059 kg |
| Breedte | 45 mm |
| Binnendiameter | 45 mm |
| Buitendiameter | 90 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52211 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52211 SKF / 45x90x45 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 45x90x45 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |