- Home
- SKF Kogeltaatslager 52226 110x190x80
SKF Kogeltaatslager 52226 110x190x80
Ons artikelnummer:
SKF02684
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
110x190x80
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02684 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570224023 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 7288 kg |
| Breedte | 80 mm |
| Binnendiameter | 110 mm |
| Buitendiameter | 190 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52226 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52226 SKF / 110x190x80 / SKF |
| AGP Product model | 110x190x80 |
| AGP product variation | SKF |