- Home
- SKF Kogeltaatslager 52306 25x60x38
SKF Kogeltaatslager 52306 25x60x38
Ons artikelnummer:
SKF00705
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
25x60x38
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00705 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577058461 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,454 kg |
| Breedte | 38 mm |
| Binnendiameter | 25 mm |
| Buitendiameter | 60 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52306 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52306 SKF / 25x60x38 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 25x60x38 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |