- Home
- SKF Kogeltaatslager 52307 30x68x44
SKF Kogeltaatslager 52307 30x68x44
Ons artikelnummer:
SKF00706
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
30x68x44
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00706 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577007216 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,678 kg |
| Breedte | 44 mm |
| Binnendiameter | 30 mm |
| Buitendiameter | 68 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52307 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52307 SKF / 30x68x44 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 30x68x44 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |