- Home
- SKF Kogeltaatslager 52309 35x85x52
SKF Kogeltaatslager 52309 35x85x52
Ons artikelnummer:
SKF00708
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
35x85x52
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00708 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577058171 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 1,21 kg |
| Breedte | 52 mm |
| Binnendiameter | 35 mm |
| Buitendiameter | 85 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52309 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52309 SKF / 35x85x52 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 35x85x52 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |