- Home
- SKF Kogeltaatslager 52311 45x105x64
SKF Kogeltaatslager 52311 45x105x64
Ons artikelnummer:
SKF00709
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
45x105x64
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00709 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577121325 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2366 kg |
| Breedte | 64 mm |
| Binnendiameter | 45 mm |
| Buitendiameter | 105 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52311 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52311 SKF / 45x105x64 / SKF |
| AGP Product model | 45x105x64 |
| AGP product variation | SKF |