- Home
- SKF Kogeltaatslager 52314 55x125x72
SKF Kogeltaatslager 52314 55x125x72
Ons artikelnummer:
SKF00712
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
55x125x72
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00712 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577007223 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 3531 kg |
| Breedte | 72 mm |
| Binnendiameter | 55 mm |
| Buitendiameter | 125 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52314 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52314 SKF / 55x125x72 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 55x125x72 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |