- Home
- SKF Kogeltaatslager 52315 60x135x79
SKF Kogeltaatslager 52315 60x135x79
Ons artikelnummer:
SKF01177
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
60x135x79
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01177 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577007230 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 4666 kg |
| Breedte | 79 mm |
| Binnendiameter | 60 mm |
| Buitendiameter | 135 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52315 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52315 SKF / 60x135x79 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 60x135x79 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |