- Home
- SKF Kogeltaatslager 52316 65x140x79
SKF Kogeltaatslager 52316 65x140x79
Ons artikelnummer:
SKF00713
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
65x140x79
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00713 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577121356 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 4772 kg |
| Breedte | 79 mm |
| Binnendiameter | 65 mm |
| Buitendiameter | 140 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52316 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52316 SKF / 65x140x79 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 65x140x79 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |