- Home
- SKF Kogeltaatslager 52406 20x70x52
SKF Kogeltaatslager 52406 20x70x52
Ons artikelnummer:
SKF01394
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
20x70x52
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01394 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577035943 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 1 kg |
| Breedte | 52 mm |
| Binnendiameter | 20 mm |
| Buitendiameter | 70 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 52406 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 52406 SKF / 20x70x52 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 20x70x52 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |