- Home
- SKF Kogeltaatslager 53205 25x47x16,7
SKF Kogeltaatslager 53205 25x47x16,7
Ons artikelnummer:
SKF01748
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
25x47x16,7
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01748 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577007278 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,112 kg |
| Breedte | 16,7 mm |
| Binnendiameter | 25 mm |
| Buitendiameter | 47 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 53205 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 53205 SKF / 25x47x16.7 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 25x47x16.7 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |