- Home
- SKF Kogeltaatslager 53206 30x52x17,8
SKF Kogeltaatslager 53206 30x52x17,8
Ons artikelnummer:
SKF00715
Merk:
SKF
Op voorraad
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
30x52x17,8
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00715 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577007285 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,14 kg |
| Breedte | 17,8 mm |
| Binnendiameter | 30 mm |
| Buitendiameter | 52 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 53206 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 53206 SKF / 30x52x17.8 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 30x52x17.8 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |