- Home
- SKF Kogeltaatslager 53209 45x73x21,3
SKF Kogeltaatslager 53209 45x73x21,3
Ons artikelnummer:
SKF01416
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
45x73x21,3
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01416 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577068965 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,293 kg |
| Breedte | 21,3 mm |
| Binnendiameter | 45 mm |
| Buitendiameter | 73 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 53209 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 53209 SKF / 45x73x21.3 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 45x73x21.3 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |