- Home
- SKF Kogeltaatslager 53214 70x105x28,8
SKF Kogeltaatslager 53214 70x105x28,8
Ons artikelnummer:
SKF01385
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
70x105x28,8
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01385 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577007353 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,765 kg |
| Breedte | 28,8 mm |
| Binnendiameter | 70 mm |
| Buitendiameter | 105 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 53214 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 53214 SKF / 70x105x28.8 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 70x105x28.8 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |