- Home
- SKF Kogeltaatslager 53220 100x150x40,9
SKF Kogeltaatslager 53220 100x150x40,9
Ons artikelnummer:
SKF00717
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
100x150x40,9
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00717 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577007377 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2,14 kg |
| Breedte | 40,9 mm |
| Binnendiameter | 100 mm |
| Buitendiameter | 150 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 53220 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 53220 SKF / 100x150x40.9 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 100x150x40.9 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |