- Home
- SKF Kogeltaatslager 53222 110x160x40,2
SKF Kogeltaatslager 53222 110x160x40,2
Ons artikelnummer:
SKF01495
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
110x160x40,2
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01495 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577007384 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2334 kg |
| Breedte | 40,2 mm |
| Binnendiameter | 110 mm |
| Buitendiameter | 160 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 53222 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 53222 SKF / 110x160x40.2 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 110x160x40.2 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |