- Home
- SKF Kogeltaatslager 53226 130x190x47,9
SKF Kogeltaatslager 53226 130x190x47,9
Ons artikelnummer:
SKF01524
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
130x190x47,9
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01524 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316570084443 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 3892 kg |
| Breedte | 47,9 mm |
| Binnendiameter | 130 mm |
| Buitendiameter | 190 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 53226 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 53226 SKF / 130x190x47.9 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 130x190x47.9 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |