- Home
- SKF Kogeltaatslager 53307 35x68x25,6
SKF Kogeltaatslager 53307 35x68x25,6
Ons artikelnummer:
SKF01348
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
35x68x25,6
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01348 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577007407 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,38 kg |
| Breedte | 25,6 mm |
| Binnendiameter | 35 mm |
| Buitendiameter | 68 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 53307 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 53307 SKF / 35x68x25.6 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 35x68x25.6 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |