- Home
- SKF Kogeltaatslager 53313 65x115x39,4
SKF Kogeltaatslager 53313 65x115x39,4
Ons artikelnummer:
SKF00721
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuk
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
65x115x39,4
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF00721 |
|---|---|
| Price Per Label | STUK |
| GTIN | 07316577121400 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | C |
| Gewicht | 1477 kg |
| Breedte | 39,4 mm |
| Binnendiameter | 65 mm |
| Buitendiameter | 115 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 53313 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 53313 SKF / 65x115x39.4 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 65x115x39.4 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |