- Home
- SKF Kogeltaatslager 53320 100x170x59,2
SKF Kogeltaatslager 53320 100x170x59,2
Ons artikelnummer:
SKF01580
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
100x170x59,2
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01580 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577121424 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Breedte | 59,2 mm |
| Binnendiameter | 100 mm |
| Buitendiameter | 170 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 53320 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 53320 SKF / 100x170x59.2 / SKF |
| AGP Product model | 100x170x59.2 |
| AGP product variation | SKF |