- Home
- SKF Kogeltaatslager 54306 25x60x41,3
SKF Kogeltaatslager 54306 25x60x41,3
Ons artikelnummer:
SKF02124
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
25x60x41,3
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02124 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577121462 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,49 kg |
| Breedte | 41,3 mm |
| Binnendiameter | 25 mm |
| Buitendiameter | 60 mm |
| AGP product description | Kogeltaatslager 54306 SKF |
| AGP product erp description | Kogeltaatslager 54306 SKF / 25x60x41.3 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 25x60x41.3 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |