- Home
- SKF Tonlager 21308 Ew 40x90x23
SKF Tonlager 21308 Ew 40x90x23
Ons artikelnummer:
SKF02220
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
40x90x23
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02220 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316571904917 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 0,747 kg |
| Breedte | 23 mm |
| Binnendiameter | 40 mm |
| Buitendiameter | 90 mm |
| AGP product description | Tonlager 21308 EW SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 21308 EW SKF / 40x90x23 / SKF |
| AGP Product model | 40x90x23 |
| AGP product variation | SKF |