- Home
- SKF Tonlager 21310 E/c3 50x110x27
SKF Tonlager 21310 E/c3 50x110x27
Ons artikelnummer:
SKF01674
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
50x110x27
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF01674 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577650320 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 1274 kg |
| Breedte | 27 mm |
| Binnendiameter | 50 mm |
| Buitendiameter | 110 mm |
| AGP product description | Tonlager 21310 E/C3 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 21310 E/C3 SKF / 50x110x27 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 50x110x27 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |