- Home
- SKF Tonlager 21313 E/c3 65x140x33
SKF Tonlager 21313 E/c3 65x140x33
Ons artikelnummer:
SKF02194
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
65x140x33
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02194 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577732514 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 2523 kg |
| Breedte | 33 mm |
| Binnendiameter | 65 mm |
| Buitendiameter | 140 mm |
| AGP product description | Tonlager 21313 E/C3 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 21313 E/C3 SKF / 65x140x33 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 65x140x33 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |