- Home
- SKF Tonlager 21318 E/c3 90x190x43
SKF Tonlager 21318 E/c3 90x190x43
Ons artikelnummer:
SKF02228
Merk:
SKF
Op voorraad bij leverancier
per stuks
Incl. BTW
Excl. BTW
Incl. BTW
Excl. BTW
- Je prijsconditie
- Adviesprijs:
- Korting:
- Nettoprijs:
Vragen over jouw prijscondities? Neem contact op
Ben je een zakelijke klant?
Maak een account aan
of
log in op je account
Voor jouw persoonlijke prijscondities.
Productomschrijving
Specificaties
Productomschrijving
Productomschrijving
90x190x43
Specificaties
Specificaties
| SKU | SKF02228 |
|---|---|
| Price Per Label | STUKS |
| GTIN | 07316577736710 |
| Brand | SKF |
| Courantheid | J |
| Gewicht | 6202 kg |
| Breedte | 43 mm |
| Binnendiameter | 90 mm |
| Buitendiameter | 190 mm |
| AGP product description | Tonlager 21318 E/C3 SKF |
| AGP product erp description | Tonlager 21318 E/C3 SKF / 90x190x43 / SKF| Single Box |
| AGP Product model | 90x190x43 |
| AGP product variation | SKF| Single Box |